BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting
Plaats van herkomst Guangdong, China
Merknaam Bergman
Certificering ISO SGS
Modelnummer MG12/MG2
Min. bestelaantal 10/PCS
Verpakking Details Karton 35*35*50 mm
Levertijd 3/dag
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen 100000/maand
Productdetails
Naam Mechanische afdichting Merken Bergerman
Oorsprong Guangdong:China Certificaat ISO9001 SGS
Model MG12/MG2 Werkingsgebied van Gebruik rotatiepompen
Rotatie CAR SIC TC Zitplaatsen CER SIC TC
Rubber NBR VITON EPDM metalen SS304 SS316
Diensten Ondersteuning van OEM en aanpassing
Markeren
BS Bo BP Pomp Mechanische afdichting
110 mm pomp mechanische afdichting
G60 Mechanische afdichting van de pomp
U kunt de producten die u nodig heeft aanvinken en met ons communiceren op het mededelingenbord.
12 mm-110 mm 10000/PCS
Laat een bericht achter
Productomschrijving
Inleiding van het product en gebruiksvoorwaarden
naam Mechanische afdichting grootte Oorsprong Guangdong:China
merk Bergman 12MM-110MM natuur Vervaardiging
druk ≤ 1,0mpa Lijnsnelheid ≤ 10 m/s
temperatuur -30°C-180°C. Afhankelijk van het rubber Toepassingsgebied Wilo-pompen
Gezicht CAR SIC TC Zitplaatsen CER SIC TC
rubber VITON EPDM NBR Metalen SS304 SS316
Certificaat ISO 9001-2015 toepassingsgebied Ondersteuning van OEM en aanpassing
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 1
Onze voordelen: mechanische afdichtingen en diverse materialen
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 9
Profiel van het bedrijf
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 10
productiewerkplaats
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 11
Uitstalling en magazijn
tentoonstelling
Het bedrijf neemt elk jaar deel aan de Guangzhou Spring Import and Export Fair.
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 14
Toepassingsgebied
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 15
verpakking en verzending
beoordeling van de klant
Fabrieksprijs, uitstekende kwaliteit, snellere levertijd, hebben een goede reputatie gewonnen.
BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP pomp mechanische afdichting 18
Veelgestelde vragen
01.V: Bent u een fabriek of een handelaar?
A: Antwoord: Wij zijn een productiefabriek en hebben ook onze eigen internationale handel.
02V: Waar is uw fabriek gevestigd?