Oorspronkelijke TM-20/25/28/32/40mm Corrosiebestendige chemische stoffen pomp Mechanische afdichting
Place of Origin Guangdong, China
Merknaam Bergman
Certificering ISO SGS
Modelnummer TM
Minimum Order Quantity 1/PCS
Packaging Details Carton 90*90*100mm
Delivery Time 2/day
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000/month
Productdetails
Origin Guangdong:China Naam Mechanische afdichting
brand Bergman model TM
noedel CAR SIC Seats SIC TC
Rubber seal VITON Metalen en veren SS304
Applies to pump Multistage pump Certificaat ISO9001-2015
Serve OEM customization service
Markeren
Oorspronkelijke chemische stoffen pomp mechanisch zegel
Corrosiebestendige chemische stoffen pomp Mechanische afdichting
TM-20/28mm Chemische pomp Mechanische afdichting
U kunt de producten die u nodig heeft aanvinken en met ons communiceren op het mededelingenbord.
20MM-40MM 1000/PCS
Laat een bericht achter
Productomschrijving
ProductbeschrijvingBedieningsvoorwaarden en basisgegevens
Guangzhou Bergman Mechanical Seals Co., Ltd.
Materiaal: W=TC, S=SIC, B=CAR, F1=VITON, E=EPDM,4=304,6=316.
naam Mechanische afdichting grootte Oorsprong Guangdong:China
- Ja, ja. Standaardgrootte 20 mm merk Bergman
model WB2 SZ 25 mm Gebruikelijk voor CNP-pomp
druk ≤ 0,2-1,0 pma 28 mm Lijnsnelheid ≤ 25 m/s
Noedels CAR SIC 32 mm Zitplaatsen SIC TC
Rubberen zegel VITON 40 mm Metalen en veren SS304
Certificaat ISO 9001-2015 Dien OEM-aanpassingsdienst
Toepassingen
5.We ondersteunen OEM en op maat gemaakte diensten.
Ons voordeel.
Profiel van het bedrijf
Uitstalling en magazijn
productiewerkplaats
tentoonstelling
Het bedrijf neemt elk jaar deel aan de Guangzhou Spring Import and Export Fair.
Toepassingsgebied
verpakking en verzending
beoordeling van de klant
Fabrieksprijs, uitstekende kwaliteit, snellere levertijd, hebben een goede reputatie gewonnen.
Veelgestelde vragen
01.V: Bent u een fabriek of een handelaar?
A: Antwoord: Wij zijn een productiefabriek en hebben ook onze eigen internationale handel.
02V: Waar is uw fabriek gevestigd?