Place of Origin Guangdong, China
Merknaam Bergman
Certificering ISO SGS
Model Number WB2 SZ
Min. bestelaantal 1/PCS
Packaging Details Carton 90*90*100mm
Delivery Time 2/day
Payment Terms L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000/month
Productdetails
Oorsprong Guangdong:China Naam Mechanische afdichting
Merken Bergerman model WB2 SZ
noodle CAR SIC Zitplaatsen SIC
Rubber seal PFPE Metal and spring SS304
Is van toepassing op CNP-pomp Meervoudige pomp Certificate ISO9001-2015
Serve OEM customization service
Markeren
Corrosiebestendige chemische stoffen pomp Mechanische afdichting
SZ-30/45mm pompmechanische afdichting
Oorspronkelijke CNP WB2 pompmechanische afdichting
U kunt de producten die u nodig heeft aanvinken en met ons communiceren op het mededelingenbord.
SZ-30/MST4 100/PCS
SZ-35/MST4 100/PCS
SZ-40/MST4 100/PCS
SZ-45/MST4 100/PCS
SZ-50/MST4 100/PCS
SZ-55/MST4 100/PCS
Laat een bericht achter
SZ-30/MST4 100/PCS
Productomschrijving
ProductbeschrijvingBedieningsvoorwaarden en basisgegevens
Guangzhou Bergman Mechanical Seals Co., Ltd.
Materiaal: W=TC, S=SIC, B=CAR, F1=VITON, E=EPDM,4=304,6=316.
naam Mechanische afdichting grootte Oorsprong Guangdong:China
- Ja, ja. Standaardgrootte 30 mm merk Bergman
model WB2 SZ 35 mm Gebruikelijk voor CNP-pomp
druk ≤ 0,2-1,0 pma 40 mm Lijnsnelheid ≤ 25 m/s
Noedels CAR SIC 45 mm Zitplaatsen SIC
Rubberen zegel PFPE 50 mm Metalen en veren SS304
temperatuur -25°C-120°C Afhankelijk van het rubbermateriaal 55 mm Toepassing Huishoudelijke watervoorziening
Certificaat ISO 9001-2015 Dien OEM-aanpassingsdienst
Toepassingen
5.We ondersteunen OEM en op maat gemaakte diensten.
Ons voordeel.
Productbeschrijving en parameters
Profiel van het bedrijf
Uitstalling en magazijn
productiewerkplaats
tentoonstelling
Het bedrijf neemt elk jaar deel aan de Guangzhou Spring Import and Export Fair.
Toepassingsgebied
verpakking en verzending
beoordeling van de klant
Fabrieksprijs, uitstekende kwaliteit, snellere levertijd, hebben een goede reputatie gewonnen.
Veelgestelde vragen
01.V: Bent u een fabriek of een handelaar?
A: Antwoord: Wij zijn een productiefabriek en hebben ook onze eigen internationale handel.
02V: Waar is uw fabriek gevestigd?